Instalacje elektryczne

Budujesz nowy obiekt i szukasz wykonawcy instalacji? Remontujesz istniejący budynek i musisz całkowicie wymienić instalację? Chcesz zmodernizować posiadaną już instalację? Zmieniłeś branżę, wyposażenie firmy i nie jesteś pewien, czy dotychczasowa instalacja jest wystarczająca? Nie ma powodu do obaw, pomożemy Ci zmierzyć się z tematem i wspólnie ustalimy optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Wykonujemy nowe instalacje i modernizujemy istniejące w zakresie obejmującym:

  • wykonanie złączy kablowych
  • budowę bądź przebudowę rozdzielni głównych i rozdzielni obiektowych
  • reorganizację istniejących i montaż nowych obwodów
  • montaż gniazd końcowych lub podłączanie odbiorów końcowych
  • montaż oświetlenia zarówno wewnątrzobiektowego jak i zewnętrznego

Na życzenie możemy przejąć na siebie ewentualne obowiązki uzgodnień z zakładem energetycznym. Wszelkie prowadzone przez nas prace zakończone są pomiarami dokumentującymi poprawność wykonanych instalacji

 

Sieci komputerowe – okablowanie strukturalne

Wykańczasz biuro bądź zmieniasz jego aranżację, i oprócz modernizacji instalacji elektrycznej chcesz mieć też nowe, funkcjonalne okablowanie sieciowe LAN? A może Twoja firma się tak szybko rozwija, że stara sieć nie jest już wystarczająca? Może planujesz wymianę starego systemu telefonicznego na telefonię VOIP?

Bez względu na to jaki jest powód – pomożemy Ci opracować korzystne rozwiązanie. Sieć szkieletowa oparta o światłowody?  Okablowanie miedziane na skrętce ekranowanej bądź nieekranowanej o kategorii 5e, 6 czy 7?

Bezprzewodowa sieć LAN w biurze oparta o access pointy Wi-Fi? A może połączenie wszystkich tych mediów? Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy kompleksowe wsparcie – doradztwo w kwestii wyboru koncepcji, przygotowanie projektu techniczno-funkcjonalnego, wykonanie instalacji (montaż okablowania miedzianego i światłowodów, montaż gniazd LAN, instalację szaf krosowych, montaż elementów aktywnych sieci) oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej obejmującej oczywiście wyniki pomiarów parametrów wykonanej instalacji.

Systemy pożarowe, alarmowe i CCTV

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość wykonania instalacji przeciwpożarowych, antywłamaniowych, domofonowych czy też instalacji monitoringu wizyjnego. Systemy te wykonujemy na podstawie dostarczonych projektów lub w razie braku projektów pomagamy w ich przygotowaniu.  W realizacjach wykorzystujemy sprzęt renomowanych producentów – systemy alarmowe Satel, centrale przeciwpożarowe Polon-Alfa, kamery monitoringu Bosch.